Ważne Informacje

Uwaga jeżeli masz problem z otworzeniem galerii zdjęć kliknij >>>TUTAJ<<<


e-mail: fot.inf@gmail.com  

tel. 600 700 055


Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie wykonałem osobiście


Posiadam legitymację z kurii uprawniającą do fotografowania podczas uroczystości ślubnych


Fotografia Chrztu Krasnystaw

Chrzest dziecka to ważne wydarzenie i chciałbym przekonać Państwa, że warto mieć z tego dnia piękne zdjęcia, które możemy pokazać rodzinie i znajomym, tym, którzy nie mogli być z Wami podczas tej tej uroczystości, a także dla Was samych, bo pamięć jest zawodna i po kilku latach ciężko przypomnieć sobie jak to było a wtedy wyciągamy album i oglądamy zdjęcia z tego dnia lub oglądamy na komputerze bądź telewizorze piękny pokaz zdjęć z podkładem dźwiękowym.


Moja usługa w zakresie fotografii Chrztu Świętego wygląda następująco:

W trakcie chrztu wykonuję ok 150 zdjęć, które następnie zostają obrobione w programie graficznym i zostają przekazane na płycie, z której można wywołać zdjęcia w dowolnym zakładzie fotograficznym. Dodatkowo wybrane przeze mnie zdjęcia zostają przedstawione w prezentacji wideo z podkładem dźwiękowym w formacie FULL HD o rozdzielczości 1920x1080. Dodatkowo wykonuję kolaż zdjęć, który można wywołać w większym formacie i oprawić np. w antyramę. Na płytach zostanie wypalona grafika z podpisem i datą Chrztu. Płyta zostanie zapakowana w pudełko DVD ze spersonalizowaną okładką. Całość zostanie wykonana w trzech identycznych egzemplarzach (na zamówienie możliwość wykonanie większej ilości kopii). Myślę, że to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla rodziców, dziecka a także dla rodziców chrzestnych.

Poniżej przykładowe zdjęcia opakowania oraz płyty. 


Bardzo często zdarza się, że na chrzcie nikt nie robi zdjęć lub ktoś z rodziny "coś" zrobi, ale są przynajmniej trzy powody, dla których warto zatrudnić profesjonalistę.

- pierwsza sprawa to sprzęt, fotograf, który robi zdjęcia na ślubach, czyli w kościołach posiada lustrzankę cyfrową z jasnymi obiektywami, co sprawia, że zdjęcia są najwyższej, jakości.

- druga sprawa to takie obycie w kościele, fotograf wie, kiedy i jak zrobić zdjęcie, aby było dobre nie wstydzi się i nie ma takiej tremy jak gość robiący zdjęcia oraz dodatkowo posiada legitymację z kurii uprawniającą do fotografowania w obiektach sakralnych

- kolejna trzecia sprawa to późniejsza obróbka zdjęć oraz wykonanie pokazu wideo gdzie bez odpowiedniego sprzętu wiedzy i oprogramowanie nie jest możliwe wykonanie tego, co oferuje fotograf.


Cena powyższej usługi wynosi 200zł

Aby zarezerwować termin należy zadzwonić pod numer 600 700 055 lub napisać maila pod adres fot.inf@gmail.com

Galerię zdjęć z Chrztu można obejrzeć klikając >>>TUTAJ<<<

Aby obejrzeć prezentację wideo kliknij >>>TUTAJ<<<

Aby obejrzeć pokaz wideo należy umówić się na spotkanie.

 

 


fotografia ślubna Krasnystaw        fotograf ślubny kontakt       zdjęcia ślubne Krasnystaw